Series
Ratings
141
Temptation of an AngelRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.5
Glass SlippersRated ★ 3.0
Which Star Are You From?Rated ★ 3.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 2.5
Hooray for LoveRated ★ 3.0
TazzaRated ★ 3.5- My Love PatzziRated ★ 3.0
Two MothersRated ★ 3.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.5
Glory JaneRated ★ 3.0
Ruby RingRated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0