Titles you rated
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5