Titles you rated
Taken 3Rated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
Keroro Gunso the Super Movie 4: Crushing Invasion, Dragon WarriorsRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Soul SurferRated ★ 5.0