Movies
Ratings
532
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
The SeatRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Starring Jerry As HimselfRated ★ 5.0
JawsRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Leave No TraceRated ★ 4.0
Almost ThereRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
The ApartmentRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
AnnetteRated ★ 3.0
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0- JAURIM, The WonderlandRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0