Series
Ratings
115- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 2.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 1.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Han Myung-hoiRated ★ 4.5- Paper CraneRated ★ 3.5
- GhostRated ★ 3.5
- You and IRated ★ 4.5
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 1.0
GourmetRated ★ 3.5
Age of HeroesRated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 1.0