Titles you rated
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
The Bold TypeRated ★ 4.0
The Bold TypeRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.0
Black SummerRated ★ 2.5
Black SummerRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Space ForceRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Love AlarmRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0