Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
BurntRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0