Titles you rated
Witch's RomanceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5