Movies
Ratings
553
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.5
Celeste & Jesse ForeverRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
The Hating GameRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Turning RedRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5