Titles you rated
Big FishRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.5
RRRRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 3.0
Om Shanti OmRated ★ 3.5
HäxanRated ★ 3.5
Santa SangreRated ★ 3.5
DraculaRated ★ 2.5
VertigoRated ★ 3.5
La StradaRated ★ 3.5
RebeccaRated ★ 4.0
ElvisRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 2.5
Sin CityRated ★ 4.5
The Act of KillingRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
The Virgin SuicidesRated ★ 2.5
Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 2.0
The WitchRated ★ 3.5