Series
Ratings
64
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 2.0
God's QuizRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Friends Season 3Rated ★ 3.0
Friends Season 2Rated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
A New LeafRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 2.0
SupernaturalRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 2.0