Movies
Ratings
645
GiaRated ★ 3.5
The PerfectionRated ★ 2.5
CarolRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 2.5
The AnchorRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
NopeRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.5
Senior YearRated ★ 2.5
Life Is But a DreamRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
SinkholeRated ★ 2.5
SuspiriaRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 4.0
AftermathRated ★ 1.5
StokerRated ★ 4.0