Titles you rated
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Prison PrincessRated ★ 4.0
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 3.5
ElpisRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 4.5
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.0
Unsolved CasesRated ★ 4.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
One Ordinary DayRated ★ 2.0
Inspector KooRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5