Movies
Ratings
390
The Great GatsbyRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 1.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
ClickRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0