Titles you rated
The Battleship IslandRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 5.0
The Quintessential Quintuplets MovieRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
RageRated ★ 4.0
Beauty WaterRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
The ShallowsRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
HimizuRated ★ 2.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0