Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 5.0
The PartyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The MistRated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 3.0