Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.0
Knives OutRated ★ 3.5
MontageRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 2.5
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
Way DownRated ★ 3.0
Re-startRated ★ 2.5
LegendRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.5
Long Live the KingRated ★ 2.5
FocusRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0