Movies
Ratings
225
Before SunriseRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Deep CoverRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0- SawRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 0.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5