Series
Ratings
16
Empress KiRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 2.5
Love & SecretRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0