Titles you rated
The Place Beyond the PinesRated ★ 5.0
The Ides of MarchRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 5.0
DriveRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
AmyRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0