Titles you rated
- The FrogRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
LiveRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 3.5- Fighting FoodonsRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0- Kirby: Right Back at Ya!Rated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Heaven & EarthRated ★ 4.0- 유희왕 1기Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0