Titles you rated
The Accidental CoupleRated ★ 5.0
SnowmanRated ★ 3.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 5.0
The Snow QueenRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 5.0
What's Up FoxRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0