Series
Ratings
102
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.0
My Little Television V2Rated ★ 2.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 4.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0- Powerpuff GirlRated ★ 3.0
- Toy SoldiersRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5