Titles you rated
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0