Titles you rated
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 5.0
Zettai KareshiRated ★ 4.0
Bloody MondayRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5