Series
Ratings
101
Twenty AgainRated ★ 5.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 2.5
The King and IRated ★ 1.5
Temptation of an AngelRated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 3.0
Bloody MondayRated ★ 3.5- Chosun PoliceRated ★ 4.0
TripleRated ★ 3.5
Dr. FrostRated ★ 2.0
Road No. 1Rated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 1.5
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 3.0
City HallRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5