Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
LobbyRated ★ 3.0
MovingRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
MisericordiaRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 2.0
LegendRated ★ 0.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0