Movies
Ratings
1009
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Crush and BlushRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
MoonRated ★ 3.5
Addams Family ValuesRated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
ScoopRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Big DealRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 4.0