Movies
Ratings
326
The Jurassic GamesRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 3.5
Japan SinksRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 2.0
PredestinationRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
MoonRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5