Movies
Ratings
251
The SubstanceRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5