Titles you rated
MaleficentRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 1.0
OculusRated ★ 3.5
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
The CatRated ★ 1.5
Don't ClickRated ★ 0.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 0.5
Horror StoriesRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0