Series
Ratings
11
Higurashi When They Cry - SOTSURated ★ 1.0
Higurashi: When They Cry – GouRated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0
TazzaRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0