Movies
Ratings
199
A DayRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
The Teacher's DiaryRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 0.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
A Melody to RememberRated ★ 4.0