Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Hello BrotherRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 1.5
PompeiiRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.5