Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
4 Legendary WitchesRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0