Movies
Ratings
195
She's the ManRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
BIGBANG MADERated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5