Titles you rated
My Annoying BrotherRated ★ 1.5
MissingRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The House of the SpiritsRated ★ 3.0
Bread and RosesRated ★ 3.5
OnceRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Death and the MaidenRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.0
CarolRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5