Movies
Ratings
67
The ContactRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
April SnowRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 2.5