Titles you rated
The Great BattleRated ★ 2.5
ContactRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.5
EverestRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.5
PriestRated ★ 4.0
Deliver Us from EvilRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.5