Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Spring NightRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
You Shine in the Moonlit NightRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
RageRated ★ 4.5