Movies
Ratings
147
The ExorcistRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
S.I.U.Rated ★ 1.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0