Movies
Ratings
363
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Stormy NightRated ★ 4.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0