Series
Ratings
191- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
EncounterRated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
Birthcare CenterRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 4.0
Love and AnarchyRated ★ 3.5- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 4.0