Titles you rated
The BrutalistRated ★ 5.0
MovingRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0