Titles you rated
 X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5 X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
 The Boy and the BeastRated ★ 4.0 The Boy and the BeastRated ★ 4.0
 Chico & RitaRated ★ 3.0 Chico & RitaRated ★ 3.0
 La La LandRated ★ 5.0 La La LandRated ★ 5.0
 Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.5 Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.5
 Twelve MonkeysRated ★ 3.5 Twelve MonkeysRated ★ 3.5
 Me Before YouRated ★ 3.0 Me Before YouRated ★ 3.0
 The ClassicRated ★ 3.0 The ClassicRated ★ 3.0
 The LobsterRated ★ 3.0 The LobsterRated ★ 3.0
 Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0 Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
 The Big ShortRated ★ 3.5 The Big ShortRated ★ 3.5
 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
 Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0 Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
 SpotlightRated ★ 4.0 SpotlightRated ★ 4.0
 The Little MermaidRated ★ 3.5 The Little MermaidRated ★ 3.5
 Inside OutRated ★ 4.0 Inside OutRated ★ 4.0
 The Age of ShadowsRated ★ 3.5 The Age of ShadowsRated ★ 3.5
 ZootopiaRated ★ 3.5 ZootopiaRated ★ 3.5
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
 The HandmaidenRated ★ 3.5 The HandmaidenRated ★ 3.5