Movies
Ratings
168
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0