Titles you rated
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0