Movies
Ratings
216 TakenRated ★ 5.0 TakenRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
 A Werewolf BoyRated ★ 5.0 A Werewolf BoyRated ★ 5.0
 TransformersRated ★ 4.5 TransformersRated ★ 4.5
 The ChaserRated ★ 5.0 The ChaserRated ★ 5.0
 Iron Man 3Rated ★ 5.0 Iron Man 3Rated ★ 5.0
 The AvengersRated ★ 5.0 The AvengersRated ★ 5.0
 Architecture 101Rated ★ 5.0 Architecture 101Rated ★ 5.0
 The HostRated ★ 5.0 The HostRated ★ 5.0
 Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0 Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
 A Wedding InvitationRated ★ 5.0 A Wedding InvitationRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
 OnceRated ★ 5.0 OnceRated ★ 5.0
 The PartyRated ★ 5.0 The PartyRated ★ 5.0
 SecretRated ★ 5.0 SecretRated ★ 5.0
 Peter PanRated ★ 5.0 Peter PanRated ★ 5.0
 Death BellRated ★ 5.0 Death BellRated ★ 5.0
 AvatarRated ★ 5.0 AvatarRated ★ 5.0
 Paranormal ActivityRated ★ 5.0 Paranormal ActivityRated ★ 5.0