Movies
Ratings
162
Architecture 101Rated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Great BearRated ★ 3.0
The Giant KingRated ★ 3.5
NoahRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 3.0
The Reef 2: High TideRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
Kirikou and the SorceressRated ★ 3.5
DumboRated ★ 3.0
The Tale of DespereauxRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 3.0
Keroro Gunso the Super Movie 4: Crushing Invasion, Dragon WarriorsRated ★ 3.5- Doraemon the Movie: Nobita's Secret Gadget MuseumRated ★ 2.5