Series
Ratings
62
Adolescence MedleyRated ★ 2.0
MonstarRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.5
The Great DoctorRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 2.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 2.0
Mr. BackRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Marry Him If You DareRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5